loader
Zdrowa dieta

5 zdrowych przekąsek do szkoły, które możesz wziąć do ręki

Podziękowania dla Naturipe za sponsorowanie tego wpisu!

Czy Twoje dziecko zabiera przekąski do szkoły? Wiele z nich zabiera je do klasy lub w przerwie między lekcjami a zajęciami sportowymi. Jasne, łatwo jest umyć kawałek owocu - a najlepiej jest unikać marnotrawstwa dzięki pojemnikom na żywność wielokrotnego użytku. Ale, kurczę, to strasznie miłe mieć pod ręką pakowane opcje na poranki tak orzechowe, że masz szczęście, jeśli dzieci mają na sobie pasujące buty.

Może się wydawać, że producenci śmieciowego jedzenia mają rynek opanowany przez pakowane przekąski. Ale "pakowana przekąska" nie musi być synonimem mini torebek chipsów, ciasteczek i owocowych przekąsek z gumijagód. Więcej firm tworzy pakowane opcje, które sprawiają, że zdrowe odżywianie jest nieco łatwiejsze dla zapracowanych ludzi. Podoba mi się to.

Pisałam już wcześniej o przekąskach w szkole, o tym, że istnieje wiele różnych wyobrażeń na temat tego, jak dokładnie wygląda "zdrowa przekąska" (czytaj Will The Real "Healthy Snack" Please Stand Up?"). Więc może masz inne pomysły na zdrowe szkolne przekąski - jeśli tak, proszę podziel się nimi w komentarzach! Ale w międzyczasie, oto pięć, które przechodzą muster ze mną:

Naturipe Fresh Blueberries: Umyte i gotowe do spożycia, są sprzedawane w opakowaniach dla dzieci na tyle sztywnych, że jagody nie rozbijają się w plecaku. Ale są też łatwe do otwarcia dla małych rączek. (Dostępne w sklepach detalicznych takich jak Wal-Mart, Safeway i Winn-Dixie).

Tillamook Cheddar Cheese: Ser strunowy jest dobry i dobry, ale to jest pyszna odmiana. (Znajdź sklep w pobliżu, że akcje je).

Sabra Hummus z precelkami: Dzieci będą kopać te małe krążki precli do zanurzania w hummusie bogatym w białko i błonnik. Sabra produkuje również kubki hummusu bez precli, a także zestaw salsy i chipsów tortilla.

Marchewki w pojedynczych porcjach: Gotowe do spożycia marchewki dla niemowląt są słodkie i satysfakcjonujące. Są to marka sklepowa z Kroger - ale inne marki, takie jak Grimmway, również sprawia, że przekąski wielkości torebki marchewki.

Masło orzechowe Justin's Nut Butter Packets: Te paczki są idealne dwie łyżki stołowe porcji masła orzechowego. Wystarczy rozerwać górę i wycisnąć go na plasterki jabłka, krakersy lub (preferowana metoda wokół nas) prosto do ust. Zachowaj te słodzone na okazjonalne przysmaki - i pamiętaj, aby przed ich zapakowaniem zapytać o politykę dotyczącą orzechów w Twojej szkole. (Przejdź tutaj, aby znaleźć w pobliżu sprzedawcę, który ma je w ofercie).

Jakie pakowane przekąski wysyłasz do szkoły?

Ujawnienie: Ten post był sponsorowany przez Naturipe. Otrzymałam borówki do spróbowania i zostałam wynagrodzona za poświęcony czas. Jak w przypadku wszystkiego na tym blogu, wszystkie myśli i opinie są moje własne.