loader
Blog

Jak zdobyć ciało jak Ranveer Singh

Ranveer Singh był szczupłym facetem, dopóki nie zgłosił się do filmu Sanjay Leela Bhansali'sRam Leela. Nagle, ten odważny aktor przeszedł transformację. Miesiące później, kiedy popisywał się swoimi tanecznymi ruchami wTattad Tattad, wszyscy - chłopcy i dziewczęta - mogli myśleć tylko o tym zabójczym ciele. Czy to w ogóle możliwe, aby uzyskać tak zgrabne ciało jak Ranveer? Dlaczego nie?

Ciało Ranveera jest tym, co nazywamy typem ciała "I", który generalnie ma dłuższą, ale wąską strukturę szkieletu. Ludzie z tym typem ciała zazwyczaj mają więcej chudych mięśni i mniej tłuszczu ze względu na ich wysokie tempo metabolizmu. Zazwyczaj mają również tendencję do posiadania bardzo dobrej struktury górnej części ciała sparowanej z relatywnie słabymi nogami. Być może dlatego wszystkie magazyny błyskają tylko zdjęciami górnej części ciała Ranveera, a nie jego dolnej części.

Aby uzyskać ciało takie jak Ranveer nie jest łatwo. Wymaga poświęcenia, dyscypliny i zaangażowania. Dostać się do wysokiej intensywności, wysokiej objętości, budowy ciała styl rutyny ćwiczeń, które obejmuje wszystkie główne mięśnie, takie jak klatka piersiowa, barki, plecy, ramiona, abs i nogi.

Przykładowy trening, aby uzyskać ciało podobne do niego to:
    Klatka piersiowa: 3-4 ćwiczenia, 3-4 zestawy, 8-12 RepsBack: 3-4 ćwiczenia, 3-4 zestawy, 8-12 RepsShoulders: 3-4 ćwiczenia, 3-4 zestawy, 8-12 RepsArms: 3-4 ćwiczenia, 3-4 zestawy, 8-12 RepsLegs: 3-4 ćwiczenia, 3-4 zestawy, 8-12 RepsAbs: 2-3 ćwiczenia, 3-4 zestawy, 8- 20 Reps

Należy pamiętać o tym, co Ranveer powiedział o swoim treningu w wywiadzie poRam Leela.

"Proces został nazwany Drastic Transformation Program (DTP). Musiałem ćwiczyć jedną godzinę rano i jedną godzinę wieczorem. Ćwiczyłem o 5 rano, zaczynałem zdjęcia od 9, kręciłem przez cały dzień do 18:00, a potem wracałem na godzinny trening. Jedna godzina rano to było cardio, żeby spalić tłuszcz. Wieczorem, on [mój trener] brał jeden mięsień i zacierał go. Następnie wracał do tego mięśnia po tygodniu, w którym to czasie odpoczywał. Dieta była super ścisła i stanowiła 80 procent programu, a pozostałe 20 procent to trening."

Tagi: ciało jak ranveer singhRanveer singh

Komentarze (0)

Zostaw komentarz